ETKİNLİK HAKINDABThaber tarafından gerçekleştirilen “İlk 500 Bilişim Şirketi Türkiye – 2019 Araştırması’nın sonuçlarının açıklanacağı Bilişim 500 Ödül Töreni 26 Ağustos günü, gerçeğini aratmayacak detaylara sahip olarak dijital ortamda gerçekleşecek.

Bilişim 500’e başvuran firmalar isterlerse 27 Ağustos günü de pek çok yatırımcının yer aldığı bir platformda şirketlerinin tanıtımını yapabilecek.

BThaber tarafından 21 yıldır kesintisiz bir şekilde gerçekleştirilen, Türkiye bilişim sektörünün en önemli referansları arasında yer alan “İlk 500 Bilişim Şirketi Türkiye 2019 – Bilişim 500” Araştırması ve Yayını, bu konuda en etkili Platform – Pazar Yeri olarak ön plana çıkıyor. Bilişim 500 Araştırması’nın bu yılki ana teması ise medeniyetin ilk adımlarının atıldığı Göbeklitepe’den esinlenilerek “Yine Anadolu’dan Doğacak” olarak belirlendi. Bilişim 500 Araştırması ve yayını, Türkiye’de yatırım yapmak isteyen yabancı firmalar için de önemli bir referans kaynağı olarak kabul görüyor. Bu yönüyle Bilişim 500; araştırması, yayını ve töreni ile birlikte zengin kapsamı ile bilişim sektörü yatırımcıları için ideal bir “Pazar Yeri” statüsünü de pekiştiriyor.